Goodyear’da 240 TL’ye varan kış fırsatlarına dikkat!

Goodyear’da 240 TL’ye varan kış fırsatlarına dikkat!

Goodyear Kış Kampanyası, 1 Ekim 2018 - 31 Aralık 2018 tarihleri arasında geçerli olup, sadece kampanyaya dahil olan bayilerden yapılan lastik alımlarında geçerlidir. 16 inç Goodyear marka, 4x4, binek kış lastiği, binek yaz lastiği ve binek dört mevsim lastik ürünlerinden tek seferde 4 (dört) adet satın alanlar 80 TL’lik goodyearclub.com.tr 'de geçerli hediye çeki, 17 inç ve üzeri 4x4, binek kış lastiği, binek yaz lastiği ve binek dört mevsim lastik ürünlerinden tek seferde 4 (dört) adet satın alanlar 240 TL’lik goodyearclub.com.tr ‘de geçerli hediye çeki veya Goodyear Servis Çeki kazanmaktadır.

Kampanya 7500 adet çekle sınırlıdır. Satış sırasında alınacak aktivasyon kodu ile 1(bir) ay içerisinde GOODYEAR CLUB KIŞ KAMPANYASI linki üzerinden başvuru yapılmalıdır. Başvuru kampanya düzenleyicisine ulaştıktan sonra, kampanya katılımcısının başvuru formunda belirtmiş olduğu cep telefonuna bilgilendirme SMS’i gönderilecektir. SMS ile gelen aktivasyon kodu ile kampanya web sitesine giriş yapılıp istenilen bilgiler doldurulduktan sonra başvuru değerlendirmeye alınır. Alışveriş çeklerinin son geçerlilik tarihi 1 Şubat 2019’dur.

17 inç ve üzeri 4x4, binek kış lastiği, binek yaz lastiği ve binek dört mevsim lastik ürünlerinden tek seferde 4 (dört) adet satın alanlar ve gerekli adımları izleyerek kampanyaya katılanlardan Goodyear Servis Çeki hediyesini tercih edenlerin başvuru işlemleri kampanya uygulayıcısı Goodyear bayileri ve satış noktalarında tamamlanacaktır. Söz konusu Goodyear Servis Çekleri, kampanya uygulayıcısı olup, satış işlemi gerçekleştiren Goodyear bayilerinde ve satış noktalarında geçerlidir. Goodyear Servis Çeki; rot-balans, sökme-takma, montaj, lastik oteli, lastik değişimi, nitrojen, hava gibi lastik servis hizmetlerinin yanı sıra yağ ve filtre değişimi, fren sistemi kontrolü ve bakımı, akü değişimi, silecek değişimi, ön takım onarımı, klima gazı dolumu - cam tamiri gibi araç bakım hizmetleri için geçerli olacaktır.

Kampanya sadece yukarıda verilen boyutlarda, Goodyear marka binek kış lastikleri, yaz lastikleri, 4x4 lastikler ve dört mevsim lastiklerde geçerli olup, ticari ve hafif ticari araç lastiği alımlarıyla filo satışları kampanya kapsamı dışındadır.

Kampanya aktivasyonu için kullanılan cep telefonu ve sisteme yüklenen fatura sadece 1(bir) aktivasyon için geçerlidir. Aynı fatura ve cep telefonu ile birden fazla yapılan kampanya girişi geçersiz olacaktır. Kampanya çerçevesinde tedarik edilecek hediye çekleri; hiçbir şekilde nakde/ödemeye/para iadesine dönüştürülemez ve/veya parasal karşılığı talep edilemez, satılamaz, ticarete konu edilemez, takas ve iade yapılamaz, değerinden yüksek alımlarda, indirim amacıyla kullanılamaz ve başka kampanya ile birleştirilemez. Goodyear kampanyayı dilediği zaman iptal etme ve/veya değiștirme, çeklerin kullanımı ve süresi ile ilgili her türlü revizyon yapma haklarına sahiptir.Benzer Yazılar

Goodyear’ın en yeni konsept lastiği Oxygene sürdürülebilir kentsel mobilite için vizyoner bir çözüm olarak geleceğin mobilitesini hayata taşıyor.